top of page

Muzeum Śmierci w HOLLYWOOD - najtwardsi wymiękają

Kochani Podróżnicy!


Pisząc ten post, wracając pamięcią do tego co widziałam w Muzeum... aż mi się słabo robi. Przechodzą mnie dreszcze a strach paraliżuje oddech, ale chcę się tym podzielić bo warto wiedzieć na co niestety trzeba być przygotowanym ze strony ludzi i jacy psychopaci są wśród nas.Odwiedziny w tym muzeum uświadomiły mi, jakie szczęście miałam w życiu robiąc te wszystkie "spontaniczne" rzeczy i wychodząc z nich cała. Jedno jest pewne,

ZREZYGNOWAŁAM Z ŁAPANIA STOPA.

Do tej pory nie uświadamiałam sobie, co mogłoby mi się stać, gdybym trafiła na nie odpowiednią osobę - bo przecież zawsze jestem przygotowana, mam opanowaną jakąś samoobronę i w zanadżu alarm - ale prawda jest taka, że gdybym trafiła na psychopatę, nic z tego by mnie nie uratowało.

To co zobaczyłam w Muzeum Śmierci po prostu przeszło moje wszelkie oczekiwania!Muzeum zostało założone w 1995 roku z myślą o tym, by dać ludziom możliwość uzupełnienia luk w wiedzy o śmierci.

Znajdują się tam setki przedmiotów, więc czas zwiedzania może się wahać miedzy 45 minutami, a nawet 3 godzinami!


Najlepsze jest to, że muzeum nie ma ograniczeń wiekowych, bo jak napisali na oficjalnej stronie "śmierć dotyka nas wszystkich", ale jeżeli nie chcecie zapewnić dziecku, bądź nastolatkowi traumy lepiej odczekajcie kilka lat. Nie są to przykłady śmierci naturalnej, ale prawdziwe historie rodem z najstraszniejszych horrorów, a chyba nie posadzicie dziecka przed telewizorem nastawiając mu w telewizji Hannibala Lectera.


Wstęp do światowej sławy Muzeum kosztuje 17$. W tej cenie możemy zobaczyć między innymi:


- największą na świecie kolekcję dzieł seryjnych morderców

- wnęka ludożerców

- pamiątki rodziny Mansonów

- korytarz rzezi

- sala egzekucji

- sala samobójców

- masakryczne zdjęcia z miejsc zbrodni


Na oficjalnej stronie zamieszczono komunikat:


"Polecamy muzeum tylko dla DOROSŁEJ WIDOWNI! Niektóre treści w eksponatach mogą być zbyt obrazowe lub szczegółowe. Przez lata było wiele „opadających owacji” (ludzie mdleją), więc zachęcamy cię do przygotowania się przed przyjazdem!"Oto kilka z opini na TripAdvisor:


  • "Doskonałe, jeśli spożyłeś truciznę i chcesz wywołać wymioty! Nie dla osób o słabym sercu lub słabych sokach trawiennych." - Ben

  • "Szczerze mnie cieszy, że nie spełniłem mojego dziecięcego pragnienia, by zostać detektywem, jak mój bohater Sherlock Holmes. Widok zdjęć z miejsc zbrodni sprawił, że poczułem mdłości, a zwykle jestem nieugięty." - Jami R

  • "Nie dla słabego serca" - John M

  • "Dobrze połączona kolekcja, ale NIE dla dzieci i osób o słabym sercu!" - chris2pherharrison10Ta oto największa tego typu kolekcja na świecie mieści się w budynku zlokalizowanym w samym sercu Hollywood.

Nie ma nic wspólnego z filmową fikcją, przedstawia przerażającą rzeczywistość!


Odważyłbyś się przekonać na własnej skórze?

bottom of page