top of page

Chusty wielofukcyjne od HippieHabits

Kochani Podróżnicy!


Niejednokrotnie zastanawiałam się nad nabyciem chusty wielofukcyjnej, jednak zawsze coś odwracało moją uwagę, aż do czasu, kiedy trafiłam na stronę HippieHabits na której w końcu te chusty do mnie przemówiły.


Chusty zdobią piękne, oryginalne i niepowtarzalne wzory, ale prócz estetyki są bardzo praktyczne.Cechują się również wysokiej jakości lekkim i bezszwowym materiałem.


Chusty chronią przed ostrymi promieniami słonecznymi, mrozem, oraz silnym wiatrem.

Jednym słowem właściwości termiczne spełniają potrzeby podróżników i nie tylko!
Na stronie HippieHabits znajdziemy wiele wzorów, które są na tyle rozmaite, że na pewno każdy coś dla siebie wybierze, od wzoru Surf Time, poprzez Hippie Dreams, aż do krainy zen z projektem Aham Brahmasmi.Dużą zaletą chust jest jej niewielki rozmiar, co pozwala nam na to by zawsze mieć ją przy sobie.5 przykładów jak nosić chustę


1. Czapka


2. Kominiarka


3. Opaska na głowę4. opaska na rękę
5. maseczka ochronna


Dlaczego HippieHabits?


HippieHabits są nową na rynku marką produkującą odzież sportową w stylu Hippie / Boho, ale nie tylko. Są podróżnikami kochającymi przygody, więc wiedzą dokładnie jak stworzyć idealny produkt dla wyjątkowego nabywcy.Mnie osobiście przekonało ich motto:

"Slow hippie life, beautiful hippie habits"

w wolnym tłumaczeniu "Powolne hipisowskie życie, piękne hipisowskie nawyki"

- pełen spokój i jedność z naturą.


Ich produkty są tworzone w Polsce przy użyciu polskich materiałów, co czyni je unikatowymi.

HippieHabits oferują również wykonanie wybranych produktów na miarę, jeżeli standardowe rozmiary nie pasują do naszych indywidualnych.Wybierzcie cos dla siebie KLIKAJĄC TUTAJbottom of page